Deltagarlista Gren 1-11 
 
  Tävling  Saltsjöbadens IF KM 2018    Utskriftsdatum  14 december 2018   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  20:34   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 december 2018         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  29.09   
69  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  32.21   
71  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  33.26   
77  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  33.44   
74  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  34.09   
73  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  34.16   
70  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  34.52   
78  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m  35.43   
82  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  35.46   
10  75  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  35.87   
11  83  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  37.45   
12  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m  40.14   
13  91  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  42.34   
14  81  Hilbers Larsen Elvira  2007  SALTSJÖB  AK4207  25 m  44.89   
15  87  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  45.95   
16  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  46.33   
17  88  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m  46.64   
18  95  Olsson Moa  2008  SALTSJÖB  AU4608  25 m  48.74   
19  100  Nilsson Beatrice  2008  SALTSJÖB  AY6008  25 m  57.23   
20  93  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m  1:03.60   
21  101  Abdelkader Menal  2005  SALTSJÖB  BW5205  25 m     
 
Gren 2, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Alltman Elias  1998  SALTSJÖB    25 m  23.94   
72  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  30.14   
68  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  32.86   
84  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  34.74   
85  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  36.08   
79  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  39.88   
76  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m  47.15   
89  Överby Olof  2007  SALTSJÖB  AM6507  25 m  47.81   
96  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m  52.71   
10  94  Degerlund David  2006  SALTSJÖB  AU2906  25 m     
 
Gren 3, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  15.13   
77  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  16.03   
74  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  16.06   
75  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  16.72   
82  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  17.62   
81  Hilbers Larsen Elvira  2007  SALTSJÖB  AK4207  25 m  20.18   
92  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m  23.75   
95  Olsson Moa  2008  SALTSJÖB  AU4608  25 m  24.64   
91  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  25.51   
10  86  Moshref Isabelle  2008  SALTSJÖB  AM2408  25 m  26.77   
11  78  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m     
12  93  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m     
13  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
14  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m     
15  102  Hilbers Larsen Liv  2009  SALTSJÖB  AN4209  25 m     
16  103  Hilbers Larsen Lydia  2009  SALTSJÖB  AN4409  25 m     
17  105  Rydegård Isa  2010  SALTSJÖB    25 m     
18  107  Söderström Alice  2008  SALTSJÖB    25 m     
19  108  Attorps Sigrid  2009  SALTSJÖB    25 m     
20  109  Fäldt Ekroth Signe  2010  SALTSJÖB    25 m     
21  110  Östlund My  2009  SALTSJÖB    25 m     
22  111  Christiansson Molin Julia  2010  SALTSJÖB    25 m     
 
Gren 4, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  14.76   
68  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  15.39   
84  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  18.43   
85  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  19.15   
89  Överby Olof  2007  SALTSJÖB  AM6507  25 m  20.58   
76  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m  22.02   
90  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  22.17   
96  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m     
104  Norling Philip  2008  SALTSJÖB    25 m     
10  106  Svenarud Henry  2010  SALTSJÖB    25 m     
11  112  Borges Tappas Anthony  2008  SALTSJÖB    25 m     
12  117  Bremo Leo  2008  SALTSJÖB    25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  31.79   
71  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  38.46   
69  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  39.16   
78  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m  39.45   
74  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  40.40   
73  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  40.51   
77  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  40.56   
83  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  41.05   
82  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  41.42   
10  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m  47.04   
11  81  Hilbers Larsen Elvira  2007  SALTSJÖB  AK4207  25 m  54.71   
12  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  55.60   
13  100  Nilsson Beatrice  2008  SALTSJÖB  AY6008  25 m  57.01   
14  93  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m  1:04.37   
15  95  Olsson Moa  2008  SALTSJÖB  AU4608  25 m     
16  102  Hilbers Larsen Liv  2009  SALTSJÖB  AN4209  25 m     
17  103  Hilbers Larsen Lydia  2009  SALTSJÖB  AN4409  25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  37.33   
68  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  38.04   
85  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  44.48   
79  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  45.73   
76  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m  50.26   
84  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  51.26   
89  Överby Olof  2007  SALTSJÖB  AM6507  25 m  55.10   
90  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  55.89   
96  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m  1:00.47   
 
Gren 7, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m  19.79   
82  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  20.42   
77  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  20.44   
75  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  21.44   
92  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m  23.12   
91  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  26.77   
88  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m  27.77   
86  Moshref Isabelle  2008  SALTSJÖB  AM2408  25 m  35.27   
93  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m     
10  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
11  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m     
12  105  Rydegård Isa  2010  SALTSJÖB    25 m     
13  109  Fäldt Ekroth Signe  2010  SALTSJÖB    25 m     
14  110  Östlund My  2009  SALTSJÖB    25 m     
15  111  Christiansson Molin Julia  2010  SALTSJÖB    25 m     
 
Gren 8, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  19.21   
85  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  24.32   
96  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m     
106  Svenarud Henry  2010  SALTSJÖB    25 m     
112  Borges Tappas Anthony  2008  SALTSJÖB    25 m     
 
Gren 9, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:14.15   
69  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  1:24.55   
78  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m  1:28.18   
77  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  25 m  1:30.16   
82  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  1:30.58   
75  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:33.78   
97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  1:54.30   
91  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  1:56.89   
87  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  1:57.90   
10  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m  1:57.93   
11  86  Moshref Isabelle  2008  SALTSJÖB  AM2408  25 m  2:30.15   
12  88  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m     
13  93  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m     
14  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m     
 
Gren 10, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Alltman Elias  1998  SALTSJÖB    25 m  1:00.48   
85  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  1:37.76   
94  Degerlund David  2006  SALTSJÖB  AU2906  25 m     
96  Kursitis Kuzyaev Daniel  2009  SALTSJÖB  AE3509  25 m     
 
Gren 11, Familjelagkapp 3X25 frisi 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
113  Team Vas  2000  SALTSJÖB    25 m     
114  Rydergård Lehrman  2000  SALTSJÖB    25 m     
116  Team Larsen  2000  SALTSJÖB    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  14 december 2018 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  20:34