Deltagarlista Gren 1-32 |
Tävling | Saltis Cup 2013 | Utskriftsdatum | 16 oktober 2014 | |||
Tävlingsort | Saltsjöbaden | Utskriftstid | 21:25 | |||
Arrangör | Saltsjöbadens IF Simning | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 18 oktober 2014 |
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 467 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 28.92 | |
2 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 33.98 | |
3 | 687 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 50 m | 36.08 | |
4 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 36.44 | |
5 | 456 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 36.50 | |
6 | 555 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 36.63 | |
7 | 660 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 37.94 | |
8 | 554 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 38.50 | |
9 | 464 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 38.73 | |
10 | 515 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | BA0600 | 25 m | 41.77 | |
11 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 42.75 | |
12 | 496 | Pranke Klara | 2000 | GUSTAVSBER | BF5800 | 25 m | 44.09 | |
13 | 505 | Dolk Helle | 2000 | KANAANS SS | BP8800 | 25 m | 47.70 | |
14 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 50.56 | |
15 | 659 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 50 m | 50.74 | |
16 | 671 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 50 m | 53.26 | |
17 | 684 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | ||
18 | 689 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 25 m | ||
19 | 694 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 25 m | 34.16 | EFT |
20 | 703 | Zemikal Saron | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AX9400 | 25 m | 51.90 | EFT |
21 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | EFT | |
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 570 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 27.36 | |
2 | 525 | Branting Kristofer | 1997 | LIDINGÖ SK | AT2997 | 25 m | 28.61 | |
3 | 469 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 30.67 | |
4 | 533 | Klemming Elliot | 1997 | LIDINGÖ SK | AT8797 | 25 m | 31.72 | |
5 | 503 | Denisenko Dmitri | 2000 | KANAANS SS | AY5900 | 25 m | 32.77 | |
6 | 470 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 50 m | 32.88 | |
7 | 552 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 25 m | 32.91 | |
8 | 466 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 32.94 | |
9 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 33.56 | |
10 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 34.10 | |
11 | 509 | Olsson Eric | 1999 | KANAANS SS | AU8199 | 25 m | 34.52 | |
12 | 458 | Apaza Cutile Raul | 2000 | BOTK-RÖNN | AV5500 | 50 m | 39.97 | |
13 | 666 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 25 m | 42.30 | |
14 | 670 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 43.07 | |
15 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 43.74 | |
16 | 488 | Henkel Gabriel | 2001 | GUSTAVSBER | AS3301 | 50 m | 44.25 | |
17 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 44.73 | |
18 | 532 | Hasselberg Fredrik | 2001 | LIDINGÖ SK | AY8101 | 25 m | ||
19 | 582 | Jonsson Wilhelm | 2000 | SALTSJÖB | AW5900 | 25 m | ||
20 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | ||
21 | 688 | Tegbo Sebastian | 2001 | ÖSMO SS | AT9501 | 25 m | ||
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 460 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:13.47 | |
2 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:14.33 | |
3 | 555 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 1:17.20 | |
4 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 1:19.24 | |
5 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:21.17 | |
6 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 1:22.10 | |
7 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:29.91 | |
8 | 496 | Pranke Klara | 2000 | GUSTAVSBER | BF5800 | 25 m | 1:42.27 | |
9 | 459 | Berglund Elina | 1999 | BOTK-RÖNN | BR9899 | 25 m | 1:43.73 | |
10 | 689 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 50 m | 2:01.46 | |
11 | 667 | Key Matilda | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AL6601 | 25 m | ||
12 | 684 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | ||
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 557 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 58.90 | |
2 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:08.46 | |
3 | 468 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:16.32 | |
4 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 1:23.05 | |
5 | 457 | Apaza Cutile Manuel | 2001 | BOTK-RÖNN | AS2501 | 25 m | 1:28.49 | |
6 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:41.44 | |
7 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 25 m | 2:04.91 | |
8 | 688 | Tegbo Sebastian | 2001 | ÖSMO SS | AT9501 | 25 m | ||
Gren 5, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 705 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 29.50 | |
2 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 29.65 | |
3 | 456 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 29.94 | |
4 | 555 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 30.78 | |
5 | 460 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 30.82 | |
6 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 30.83 | |
7 | 660 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 31.32 | |
8 | 687 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 31.38 | |
9 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 32.08 | |
10 | 554 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 32.59 | |
11 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 50 m | 32.69 | |
12 | 515 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | BA0600 | 25 m | 33.51 | |
13 | 546 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 50 m | 33.85 | |
14 | 464 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 34.80 | |
15 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 35.74 | |
16 | 496 | Pranke Klara | 2000 | GUSTAVSBER | BF5800 | 25 m | 36.69 | |
17 | 508 | Kop Yardagul | 2000 | KANAANS SS | BG7400 | 25 m | 37.51 | |
18 | 659 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | 38.43 | |
19 | 505 | Dolk Helle | 2000 | KANAANS SS | BP8800 | 25 m | 38.52 | |
20 | 493 | Lord Alva | 2001 | GUSTAVSBER | BQ5201 | 25 m | 38.90 | |
21 | 689 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 25 m | 39.84 | |
22 | 463 | Hemmälin Mikaela | 2001 | BOTK-RÖNN | AO0801 | 25 m | 40.89 | |
23 | 519 | Åkesson Ester | 2000 | KANAANS SS | BQ5600 | 25 m | 42.15 | |
24 | 545 | Wullt Johanna | 2000 | LIDINGÖ SK | BI1800 | 25 m | 42.17 | |
25 | 671 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 25 m | 42.71 | |
26 | 518 | Zanpor Aida | 1999 | KANAANS SS | BI8499 | 25 m | 43.08 | |
27 | 540 | Sandstedt Veronika | 2001 | LIDINGÖ SK | BN8601 | 25 m | 44.71 | |
28 | 667 | Key Matilda | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AL6601 | 25 m | 1:09.83 | |
29 | 578 | Irberger Lovisa | 2000 | SALTSJÖB | BR2400 | 25 m | ||
30 | 672 | Vasiljeva Sofja | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | BV9496 | 25 m | ||
31 | 684 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | ||
32 | 694 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 25 m | 31.86 | EFT |
33 | 703 | Zemikal Saron | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AX9400 | 25 m | 38.17 | EFT |
34 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 50 m | 38.43 | EFT |
35 | 569 | Dazdarevic Delilia | 2001 | SALTSJÖB | BS1601 | 25 m | EFT | |
Gren 6, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 557 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 24.55 | |
2 | 570 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 25.39 | |
3 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 26.06 | |
4 | 525 | Branting Kristofer | 1997 | LIDINGÖ SK | AT2997 | 25 m | 26.49 | |
5 | 469 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 27.03 | |
6 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 28.08 | |
7 | 533 | Klemming Elliot | 1997 | LIDINGÖ SK | AT8797 | 25 m | 28.95 | |
8 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 29.21 | |
9 | 468 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 29.38 | |
10 | 503 | Denisenko Dmitri | 2000 | KANAANS SS | AY5900 | 25 m | 29.49 | |
11 | 509 | Olsson Eric | 1999 | KANAANS SS | AU8199 | 25 m | 29.95 | |
12 | 470 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 30.27 | |
13 | 458 | Apaza Cutile Raul | 2000 | BOTK-RÖNN | AV5500 | 25 m | 30.31 | |
14 | 466 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 30.75 | |
15 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 50 m | 31.75 | |
16 | 670 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 33.01 | |
17 | 532 | Hasselberg Fredrik | 2001 | LIDINGÖ SK | AY8101 | 25 m | 34.94 | |
18 | 457 | Apaza Cutile Manuel | 2001 | BOTK-RÖNN | AS2501 | 25 m | 35.09 | |
19 | 488 | Henkel Gabriel | 2001 | GUSTAVSBER | AS3301 | 25 m | 35.53 | |
20 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 35.62 | |
21 | 581 | Johnsson Hampus | 2001 | SALTSJÖB | AK3301 | 25 m | 35.69 | |
22 | 666 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 25 m | 36.68 | |
23 | 688 | Tegbo Sebastian | 2001 | ÖSMO SS | AT9501 | 25 m | 37.02 | |
24 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 37.09 | |
25 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 25 m | 37.40 | |
26 | 582 | Jonsson Wilhelm | 2000 | SALTSJÖB | AW5900 | 25 m | 37.61 | |
27 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 41.82 | |
28 | 490 | Johnsson Lucas | 2001 | GUSTAVSBER | AW4101 | 25 m | 45.34 | |
29 | 600 | Ziganshin Timur | 2001 | SALTSJÖB | AX6301 | 25 m | 48.58 | |
30 | 552 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 25 m | 27.97 | EFT |
31 | 697 | Olsson Jesper | 1995 | SALTSJÖB | AI2395 | 25 m | 29.99 | EFT |
Gren 7, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 467 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:15.31 | |
2 | 550 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:22.67 | |
3 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:28.05 | |
4 | 660 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:32.07 | |
5 | 672 | Vasiljeva Sofja | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | BV9496 | 25 m | 1:32.92 | |
6 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 1:36.38 | |
7 | 464 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:36.83 | |
8 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 1:42.25 | |
9 | 463 | Hemmälin Mikaela | 2001 | BOTK-RÖNN | AO0801 | 25 m | 1:45.33 | |
10 | 671 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 25 m | 1:50.59 | |
11 | 689 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 25 m | 1:50.95 | |
12 | 493 | Lord Alva | 2001 | GUSTAVSBER | BQ5201 | 25 m | 1:56.78 | |
13 | 659 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | 1:58.70 | |
14 | 578 | Irberger Lovisa | 2000 | SALTSJÖB | BR2400 | 25 m | ||
15 | 684 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | ||
16 | 703 | Zemikal Saron | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AX9400 | 25 m | 1:48.64 | EFT |
17 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 1:52.51 | EFT |
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 570 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 50 m | 1:12.95 | |
2 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:14.04 | |
3 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 1:21.33 | |
4 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:23.04 | |
5 | 670 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 1:39.38 | |
6 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 1:46.01 | |
7 | 688 | Tegbo Sebastian | 2001 | ÖSMO SS | AT9501 | 25 m | 1:46.10 | |
8 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 1:46.64 | |
9 | 490 | Johnsson Lucas | 2001 | GUSTAVSBER | AW4101 | 25 m | 1:52.63 | |
10 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 25 m | 1:53.30 | |
11 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 1:53.57 | |
12 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:56.15 | |
13 | 666 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 50 m | 1:58.39 | |
14 | 600 | Ziganshin Timur | 2001 | SALTSJÖB | AX6301 | 25 m | ||
Gren 9, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 474 | Botk-Rönn Damer | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:01.47 | ||
2 | 556 | Norrtälje Damer Lag 1 | 1998 | NORRTÄLJE | 25 m | 2:04.00 | ||
3 | 608 | Saltsjöbaden Damer | 2001 | SALTSJÖB | 25 m | 2:14.63 | ||
4 | 690 | Ösmo SS Damer 1 | 2002 | ÖSMO SS | 25 m | 2:33.91 | ||
5 | 520 | Kanaans SS Damer | 2002 | KANAANS SS | 25 m | |||
6 | 674 | Älvsjö AIK Damer | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | 25 m | |||
Gren 10, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 477 | Botk-Rönn Herrar Lag1 | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:07.32 | ||
2 | 605 | Saltsjöb Herrar [2001] | 2001 | SALTSJÖB | 25 m | 2:30.13 | ||
3 | 478 | Botk-Rönn Herrar Lag2 | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:41.92 | ||
Gren 11, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 555 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 34.90 | |
2 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 36.20 | |
3 | 517 | Welander Moa | 2000 | KANAANS SS | BG0400 | 25 m | 38.16 | |
4 | 554 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 38.30 | |
5 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 38.68 | |
6 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 38.95 | |
7 | 515 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | BA0600 | 25 m | 41.56 | |
8 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 42.39 | |
9 | 659 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | 45.36 | |
10 | 508 | Kop Yardagul | 2000 | KANAANS SS | BG7400 | 25 m | 45.88 | |
11 | 671 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 25 m | 46.08 | |
12 | 537 | Magnusson Maya | 2001 | LIDINGÖ SK | BL1801 | 25 m | 47.58 | |
13 | 545 | Wullt Johanna | 2000 | LIDINGÖ SK | BI1800 | 25 m | 47.66 | |
14 | 541 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 48.89 | |
15 | 694 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 25 m | 36.62 | EFT |
16 | 703 | Zemikal Saron | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AX9400 | 25 m | 45.31 | EFT |
17 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 46.39 | EFT |
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 557 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 27.83 | |
2 | 552 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 25 m | 33.20 | |
3 | 468 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 34.18 | |
4 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 35.98 | |
5 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 37.17 | |
6 | 457 | Apaza Cutile Manuel | 2001 | BOTK-RÖNN | AS2501 | 25 m | 43.68 | |
7 | 670 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 50 m | 44.11 | |
8 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 48.00 | |
9 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 25 m | 50.30 | |
10 | 666 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 50 m | 50.88 | |
11 | 581 | Johnsson Hampus | 2001 | SALTSJÖB | AK3301 | 25 m | 51.18 | |
12 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 52.86 | |
13 | 664 | Hojlas Azer | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AX9399 | 25 m | ||
Gren 13, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 467 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:04.42 | |
2 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:15.22 | |
3 | 460 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:16.52 | |
4 | 550 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:16.93 | |
5 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:24.97 | |
6 | 660 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:36.14 | |
Gren 14, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 1:03.27 | |
2 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:15.44 | |
3 | 466 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:15.83 | |
4 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 1:37.99 | |
5 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:41.53 | |
Gren 15, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 39.54 | |
2 | 555 | Westling Alva | 1999 | NORRTÄLJE | AE4299 | 25 m | 42.50 | |
3 | 554 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 42.69 | |
4 | 464 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 44.76 | |
5 | 463 | Hemmälin Mikaela | 2001 | BOTK-RÖNN | AO0801 | 25 m | 47.58 | |
6 | 519 | Åkesson Ester | 2000 | KANAANS SS | BQ5600 | 25 m | 47.95 | |
7 | 537 | Magnusson Maya | 2001 | LIDINGÖ SK | BL1801 | 25 m | 48.11 | |
8 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 48.71 | |
9 | 541 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | 49.28 | |
10 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 49.39 | |
11 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 51.48 | |
12 | 569 | Dazdarevic Delilia | 2001 | SALTSJÖB | BS1601 | 25 m | 54.28 | |
13 | 667 | Key Matilda | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AL6601 | 25 m | 1:31.43 | |
14 | 459 | Berglund Elina | 1999 | BOTK-RÖNN | BR9899 | 25 m | ||
15 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 48.95 | EFT |
16 | 703 | Zemikal Saron | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AX9400 | 25 m | 49.64 | EFT |
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 570 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 32.05 | |
2 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 35.38 | |
3 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 38.09 | |
4 | 503 | Denisenko Dmitri | 2000 | KANAANS SS | AY5900 | 25 m | 38.56 | |
5 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 38.74 | |
6 | 470 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 25 m | 40.28 | |
7 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 48.50 | |
8 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 49.43 | |
9 | 457 | Apaza Cutile Manuel | 2001 | BOTK-RÖNN | AS2501 | 50 m | 51.29 | |
10 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 25 m | 52.61 | |
11 | 490 | Johnsson Lucas | 2001 | GUSTAVSBER | AW4101 | 25 m | 54.07 | |
12 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 54.71 | |
13 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | ||
14 | 532 | Hasselberg Fredrik | 2001 | LIDINGÖ SK | AY8101 | 25 m | ||
15 | 664 | Hojlas Azer | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AX9399 | 25 m | ||
Gren 17, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 467 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 59.12 | |
2 | 705 | Rudert Emelie | 1999 | NORRTÄLJE | AU9299 | 25 m | 1:02.64 | |
3 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:03.32 | |
4 | 550 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 1:04.67 | |
5 | 456 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:06.52 | |
6 | 687 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 1:09.74 | |
7 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 1:10.17 | |
8 | 660 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 1:11.97 | |
9 | 546 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 25 m | 1:11.99 | |
10 | 515 | Sjöberg Klara | 2000 | KANAANS SS | BA0600 | 25 m | 1:15.80 | |
11 | 665 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 1:17.46 | |
12 | 464 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 25 m | 1:17.69 | |
13 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:18.14 | |
14 | 667 | Key Matilda | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AL6601 | 25 m | 1:22.93 | |
15 | 653 | Taxén Martina | 2001 | TYRESÖ SS | AT1401 | 25 m | 1:25.70 | |
16 | 659 | Arpvall Sofia | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AP8801 | 25 m | 1:26.98 | |
17 | 671 | Walther Emma | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | BB6400 | 50 m | 1:28.42 | |
18 | 463 | Hemmälin Mikaela | 2001 | BOTK-RÖNN | AO0801 | 25 m | 1:32.49 | |
19 | 459 | Berglund Elina | 1999 | BOTK-RÖNN | BR9899 | 25 m | 1:49.18 | |
20 | 541 | Shay Ella | 2001 | LIDINGÖ SK | BL2801 | 25 m | ||
21 | 702 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 1:28.34 | EFT |
22 | 569 | Dazdarevic Delilia | 2001 | SALTSJÖB | BS1601 | 25 m | EFT | |
Gren 18, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 557 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 53.00 | |
2 | 570 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 56.44 | |
3 | 574 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 59.68 | |
4 | 469 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 25 m | 1:01.08 | |
5 | 468 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 25 m | 1:04.10 | |
6 | 466 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 25 m | 1:04.64 | |
7 | 572 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 1:07.33 | |
8 | 551 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 1:07.80 | |
9 | 470 | Ooi Brian | 1999 | BOTK-RÖNN | AV2199 | 50 m | 1:08.91 | |
10 | 458 | Apaza Cutile Raul | 2000 | BOTK-RÖNN | AV5500 | 25 m | 1:13.57 | |
11 | 670 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 1:16.02 | |
12 | 488 | Henkel Gabriel | 2001 | GUSTAVSBER | AS3301 | 50 m | 1:19.94 | |
13 | 581 | Johnsson Hampus | 2001 | SALTSJÖB | AK3301 | 25 m | 1:21.17 | |
14 | 596 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 1:23.47 | |
15 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 1:23.72 | |
16 | 472 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:24.20 | |
17 | 666 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 50 m | 1:25.64 | |
18 | 558 | Banfi Benjamin | 2001 | SALTSJÖB | AP5101 | 50 m | 1:28.84 | |
19 | 490 | Johnsson Lucas | 2001 | GUSTAVSBER | AW4101 | 25 m | 1:30.76 | |
20 | 664 | Hojlas Azer | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AX9399 | 25 m | ||
21 | 552 | Folkesson Elias | 1999 | NORRTÄLJE | AO6599 | 25 m | 1:02.98 | EFT |
Gren 19, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:41.39 | |
2 | 550 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 2:42.77 | |
3 | 460 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 50 m | 2:45.93 | |
4 | 471 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 2:48.32 | |
5 | 571 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 3:01.25 | |
6 | 456 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 50 m | 3:03.73 | |
7 | 562 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 3:48.69 | |
Gren 20, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 553 | Magnusson Martin | 1995 | NORRTÄLJE | AG6795 | 25 m | 2:17.13 | |
2 | 557 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:19.88 | |
3 | 587 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 25 m | 3:47.47 | |
4 | 488 | Henkel Gabriel | 2001 | GUSTAVSBER | AS3301 | 25 m | ||
Gren 21, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 474 | Botk-Rönn Damer | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:14.64 | ||
2 | 556 | Norrtälje Damer Lag 1 | 1998 | NORRTÄLJE | 25 m | 2:19.00 | ||
3 | 608 | Saltsjöbaden Damer | 2001 | SALTSJÖB | 25 m | 2:36.40 | ||
4 | 520 | Kanaans SS Damer | 2002 | KANAANS SS | 25 m | |||
5 | 549 | Lidingö SK Damer | 2002 | LIDINGÖ SK | 25 m | |||
6 | 675 | Älvsjö AIK Damer 2 | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | 25 m | |||
Gren 22, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 475 | Botk-Rönn Herrar Lag1 | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 1:51.31 | ||
2 | 605 | Saltsjöb Herrar [2001] | 2001 | SALTSJÖB | 25 m | 1:57.38 | ||
3 | 478 | Botk-Rönn Herrar Lag2 | 2002 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:17.97 | ||
4 | 607 | Saltsjöb Herrar 2 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:27.72 | ||
Gren 23, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 629 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 39.01 | |
2 | 543 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 41.99 | |
3 | 620 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 43.17 | |
4 | 511 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | 44.08 | |
5 | 678 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 25 m | 44.31 | |
6 | 592 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 50 m | 45.21 | |
7 | 627 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 45.35 | |
8 | 616 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 45.59 | |
9 | 462 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 45.89 | |
10 | 624 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 46.37 | |
11 | 618 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 46.61 | |
12 | 535 | Leander Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | AJ1804 | 25 m | 46.69 | |
13 | 655 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 46.92 | |
14 | 473 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 47.86 | |
15 | 631 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 48.12 | |
16 | 615 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | 48.34 | |
17 | 651 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | 48.46 | |
18 | 522 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 48.91 | |
19 | 673 | Watz Felicia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BJ7202 | 50 m | 49.20 | |
20 | 529 | Flygare Alicia | 2002 | LIDINGÖ SK | BF7202 | 25 m | 49.32 | |
21 | 679 | Hartell Alice | 2002 | ÖSMO SS | AJ9402 | 25 m | 49.39 | |
22 | 524 | Bracké Eszter | 2002 | LIDINGÖ SK | BK3202 | 25 m | 49.48 | |
23 | 536 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 49.51 | |
24 | 573 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 49.52 | |
25 | 683 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 49.73 | |
26 | 622 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | 50.09 | |
27 | 681 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 50.25 | |
28 | 561 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 50.26 | |
29 | 565 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 25 m | 50.32 | |
30 | 677 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 50.51 | |
31 | 542 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 50.94 | |
32 | 637 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 51.43 | |
33 | 657 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 51.60 | |
34 | 680 | Hiram Veronika | 2004 | ÖSMO SS | AK7204 | 25 m | 51.63 | |
35 | 648 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 51.69 | |
36 | 512 | Serse Clara | 2004 | KANAANS SS | AU1404 | 25 m | 52.08 | |
37 | 590 | Palmborg Astrid | 2003 | SALTSJÖB | BH0803 | 25 m | 52.69 | |
38 | 516 | Sjöberg Lovisa | 2003 | KANAANS SS | BO0803 | 25 m | 54.18 | |
39 | 647 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 54.22 | |
40 | 628 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 54.96 | |
41 | 650 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 55.54 | |
42 | 614 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL5204 | 25 m | 55.73 | |
43 | 559 | Björk Isabella | 2003 | SALTSJÖB | BL7203 | 25 m | 56.01 | |
44 | 504 | Denisenko Viktoria | 2003 | KANAANS SS | BN0803 | 50 m | 56.38 | |
45 | 643 | Förborgen Frida | 2004 | TYRESÖ SS | AK9204 | 25 m | 57.20 | |
46 | 642 | Feldwisch Linnea | 2003 | TYRESÖ SS | BL5203 | 25 m | 58.05 | |
47 | 649 | Lundwall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 25 m | 58.81 | |
48 | 531 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 59.07 | |
49 | 481 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 59.75 | |
50 | 491 | Kocsis Alexandra | 2004 | GUSTAVSBER | AI9404 | 25 m | 59.83 | |
51 | 588 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:00.35 | |
52 | 489 | Hjalt Klara | 2003 | GUSTAVSBER | BL4603 | 25 m | 1:00.92 | |
53 | 527 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:02.72 | |
54 | 534 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 1:02.82 | |
55 | 526 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:04.55 | |
56 | 484 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 1:05.54 | |
57 | 626 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:06.85 | |
58 | 611 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:07.43 | |
59 | 568 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:10.79 | |
60 | 499 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 1:15.19 | |
61 | 465 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | ||
62 | 507 | Flink Möja | 2005 | KANAANS SS | AH9605 | 25 m | ||
63 | 528 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | ||
64 | 564 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | ||
65 | 579 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 25 m | ||
66 | 580 | Johnson Amalia | 2005 | SALTSJÖB | AQ6805 | 25 m | ||
67 | 583 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | ||
68 | 585 | Lindecrantz Jessica | 2006 | SALTSJÖB | AH1206 | 25 m | ||
69 | 586 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 25 m | ||
70 | 591 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | ||
71 | 599 | Svensson Lova | 2007 | SALTSJÖB | AB6807 | 25 m | ||
72 | 621 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | ||
73 | 645 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | ||
74 | 654 | Thoresson Lovisa | 2003 | TYRESÖ SS | AD4403 | 25 m | ||
75 | 663 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | ||
76 | 668 | Svensson Anna | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | BQ6203 | 25 m | ||
77 | 669 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ AIK | AQ8405 | 25 m | ||
78 | 685 | Perzanowski Sörensen Alva | 2003 | ÖSMO SS | BP3603 | 25 m | ||
79 | 693 | Andreasson Ruth | 2003 | GUSTAVSBER | BQ0603 | 25 m | EFT | |
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 619 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 42.89 | |
2 | 682 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 42.89 | |
3 | 612 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 46.65 | |
4 | 584 | Kristiansson Erik | 2002 | SALTSJÖB | AB1502 | 50 m | 46.93 | |
5 | 623 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 48.44 | |
6 | 646 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 25 m | 49.38 | |
7 | 676 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 50.14 | |
8 | 539 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 50.22 | |
9 | 461 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 50.52 | |
10 | 686 | Plavans Henry | 2005 | ÖSMO SS | AB6105 | 25 m | 51.00 | |
11 | 544 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 51.84 | |
12 | 625 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 53.53 | |
13 | 617 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 54.64 | |
14 | 575 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 55.27 | |
15 | 661 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 55.47 | |
16 | 538 | Olivecrona Wilhelm | 2002 | LIDINGÖ SK | AP5302 | 25 m | 57.52 | |
17 | 480 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 58.58 | |
18 | 494 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 58.95 | |
19 | 500 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 59.40 | |
20 | 594 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJÖB | AM3702 | 25 m | 59.91 | |
21 | 593 | Petré Totte | 2002 | SALTSJÖB | AM4702 | 25 m | 1:00.13 | |
22 | 610 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:00.55 | |
23 | 563 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 1:00.58 | |
24 | 566 | Daboussi Iheb | 2003 | SALTSJÖB | AO8903 | 25 m | 1:00.73 | |
25 | 513 | Serse Leo | 2006 | KANAANS SS | AB0106 | 25 m | 1:01.12 | |
26 | 479 | Ahmad Victor | 2003 | GUSTAVSBER | AL9903 | 25 m | 1:01.32 | |
27 | 630 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | 1:03.92 | |
28 | 485 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:04.45 | |
29 | 501 | Windisch Leo | 2003 | GUSTAVSBER | AJ2703 | 25 m | 1:04.61 | |
30 | 482 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:04.89 | |
31 | 498 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:05.98 | |
32 | 492 | Liljedahl Ludde | 2003 | GUSTAVSBER | AR9903 | 25 m | ||
33 | 609 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | ||
34 | 613 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | ||
35 | 639 | Berggren Alexander | 2004 | TYRESÖ SS | AO9304 | 25 m | ||
36 | 644 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | ||
37 | 658 | Aase Teo | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT6303 | 25 m | ||
38 | 662 | Fjellström Lukas | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT4303 | 25 m | ||
Gren 25, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 620 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 37.23 | |
2 | 616 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 37.72 | |
3 | 573 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 38.19 | |
4 | 462 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 38.28 | |
5 | 629 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 39.16 | |
6 | 627 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 39.39 | |
7 | 560 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 39.55 | |
8 | 543 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 39.77 | |
9 | 678 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 25 m | 40.12 | |
10 | 618 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 42.76 | |
11 | 592 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 50 m | 42.77 | |
12 | 511 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | 43.25 | |
13 | 679 | Hartell Alice | 2002 | ÖSMO SS | AJ9402 | 25 m | 44.54 | |
14 | 506 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 50 m | 44.60 | |
15 | 565 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 50 m | 44.92 | |
16 | 631 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 45.02 | |
17 | 473 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 45.32 | |
18 | 655 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 45.38 | |
19 | 680 | Hiram Veronika | 2004 | ÖSMO SS | AK7204 | 25 m | 45.49 | |
20 | 522 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 45.51 | |
21 | 497 | Saluveer Heidi | 2003 | GUSTAVSBER | AM5303 | 25 m | 45.56 | |
22 | 637 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 45.80 | |
23 | 624 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 46.48 | |
24 | 536 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 46.58 | |
25 | 615 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | 46.59 | |
26 | 651 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | 46.97 | |
27 | 542 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 47.11 | |
28 | 677 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 47.20 | |
29 | 683 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 47.25 | |
30 | 648 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 47.91 | |
31 | 628 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 48.08 | |
32 | 481 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 48.61 | |
33 | 649 | Lundwall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 25 m | 48.70 | |
34 | 486 | Gustafsson Alva | 2004 | GUSTAVSBER | AR7204 | 25 m | 48.96 | |
35 | 534 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 49.87 | |
36 | 681 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 50 m | 50.09 | |
37 | 523 | Berglund Andrea | 2004 | LIDINGÖ SK | AG9804 | 25 m | 50.21 | |
38 | 621 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 50.46 | |
39 | 491 | Kocsis Alexandra | 2004 | GUSTAVSBER | AI9404 | 25 m | 50.79 | |
40 | 647 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 51.41 | |
41 | 622 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | 51.50 | |
42 | 654 | Thoresson Lovisa | 2003 | TYRESÖ SS | AD4403 | 25 m | 52.88 | |
43 | 650 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 53.01 | |
44 | 568 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 53.70 | |
45 | 643 | Förborgen Frida | 2004 | TYRESÖ SS | AK9204 | 25 m | 53.87 | |
46 | 611 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 50 m | 54.38 | |
47 | 526 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 54.71 | |
48 | 614 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL5204 | 50 m | 56.39 | |
49 | 499 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 56.96 | |
50 | 588 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 57.16 | |
51 | 531 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 57.44 | |
52 | 564 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 1:00.87 | |
53 | 626 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:03.63 | |
54 | 484 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 1:05.15 | |
55 | 489 | Hjalt Klara | 2003 | GUSTAVSBER | BL4603 | 25 m | ||
56 | 516 | Sjöberg Lovisa | 2003 | KANAANS SS | BO0803 | 25 m | ||
57 | 527 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | ||
58 | 583 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | ||
59 | 585 | Lindecrantz Jessica | 2006 | SALTSJÖB | AH1206 | 25 m | ||
60 | 590 | Palmborg Astrid | 2003 | SALTSJÖB | BH0803 | 25 m | ||
61 | 663 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | ||
62 | 668 | Svensson Anna | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | BQ6203 | 25 m | ||
63 | 669 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ AIK | AQ8405 | 25 m | ||
64 | 673 | Watz Felicia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BJ7202 | 25 m | ||
65 | 685 | Perzanowski Sörensen Alva | 2003 | ÖSMO SS | BP3603 | 25 m | ||
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 619 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 37.48 | |
2 | 682 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 38.57 | |
3 | 623 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 39.87 | |
4 | 641 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 40.80 | |
5 | 584 | Kristiansson Erik | 2002 | SALTSJÖB | AB1502 | 50 m | 41.58 | |
6 | 676 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 43.10 | |
7 | 530 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 43.15 | |
8 | 538 | Olivecrona Wilhelm | 2002 | LIDINGÖ SK | AP5302 | 25 m | 43.90 | |
9 | 612 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 45.09 | |
10 | 617 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 45.63 | |
11 | 575 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 46.41 | |
12 | 686 | Plavans Henry | 2005 | ÖSMO SS | AB6105 | 25 m | 47.43 | |
13 | 610 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 47.68 | |
14 | 625 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 47.94 | |
15 | 609 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 48.52 | |
16 | 594 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJÖB | AM3702 | 25 m | 48.61 | |
17 | 646 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 25 m | 48.75 | |
18 | 661 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 49.12 | |
19 | 461 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 50 m | 50.21 | |
20 | 567 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 50.67 | |
21 | 563 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 51.05 | |
22 | 500 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 52.19 | |
23 | 589 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 52.27 | |
24 | 494 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 58.11 | |
25 | 485 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 59.43 | |
26 | 498 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:00.42 | |
27 | 479 | Ahmad Victor | 2003 | GUSTAVSBER | AL9903 | 25 m | 1:04.37 | |
28 | 482 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | ||
29 | 487 | Hagelberg Isac | 2002 | GUSTAVSBER | AU6902 | 25 m | ||
30 | 513 | Serse Leo | 2006 | KANAANS SS | AB0106 | 25 m | ||
31 | 566 | Daboussi Iheb | 2003 | SALTSJÖB | AO8903 | 25 m | ||
32 | 576 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | ||
33 | 613 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | ||
34 | 630 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | ||
35 | 638 | Berg Malte | 2003 | TYRESÖ SS | AS4903 | 25 m | ||
36 | 658 | Aase Teo | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT6303 | 25 m | ||
37 | 662 | Fjellström Lukas | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT4303 | 25 m | ||
38 | 695 | Berthe Raffael | 2002 | SALTSJÖB | AR2302 | 25 m | EFT | |
39 | 696 | Dazdareviz Demir | 2003 | SALTSJÖB | AM0303 | 25 m | EFT | |
Gren 27, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 616 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 31.37 | |
2 | 620 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 31.47 | |
3 | 462 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 32.34 | |
4 | 543 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 33.03 | |
5 | 629 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 33.44 | |
6 | 678 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 25 m | 33.53 | |
7 | 573 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 35.21 | |
8 | 592 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 50 m | 35.33 | |
9 | 627 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 35.36 | |
10 | 473 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 36.07 | |
11 | 631 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 36.47 | |
12 | 560 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 36.55 | |
13 | 511 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | 36.72 | |
14 | 624 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 37.13 | |
15 | 561 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 50 m | 37.41 | |
16 | 650 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 37.90 | |
17 | 506 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 50 m | 37.96 | |
18 | 621 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 38.16 | |
19 | 497 | Saluveer Heidi | 2003 | GUSTAVSBER | AM5303 | 25 m | 38.33 | |
20 | 683 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 38.41 | |
21 | 510 | pettersson ester | 2005 | KANAANS SS | AD6405 | 25 m | 38.44 | |
22 | 618 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 38.67 | |
23 | 598 | Sundqvist Anna | 2003 | SALTSJÖB | AS1803 | 25 m | 38.92 | |
24 | 680 | Hiram Veronika | 2004 | ÖSMO SS | AK7204 | 25 m | 39.08 | |
25 | 536 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 39.33 | |
26 | 565 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 50 m | 39.41 | |
27 | 679 | Hartell Alice | 2002 | ÖSMO SS | AJ9402 | 25 m | 39.47 | |
28 | 522 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 39.52 | |
29 | 628 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 39.54 | |
30 | 651 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | 39.74 | |
31 | 615 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | 39.87 | |
32 | 535 | Leander Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | AJ1804 | 25 m | 40.09 | |
33 | 481 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 40.22 | |
34 | 677 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 40.45 | |
35 | 657 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 40.88 | |
36 | 504 | Denisenko Viktoria | 2003 | KANAANS SS | BN0803 | 50 m | 41.11 | |
37 | 523 | Berglund Andrea | 2004 | LIDINGÖ SK | AG9804 | 25 m | 41.13 | |
38 | 524 | Bracké Eszter | 2002 | LIDINGÖ SK | BK3202 | 25 m | 41.55 | |
39 | 681 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 41.69 | |
40 | 648 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 41.89 | |
41 | 647 | Järnek Stina | 2002 | TYRESÖ SS | AI3802 | 25 m | 42.02 | |
42 | 655 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 42.08 | |
43 | 542 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 42.71 | |
44 | 491 | Kocsis Alexandra | 2004 | GUSTAVSBER | AI9404 | 25 m | 42.73 | |
45 | 622 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | 42.81 | |
46 | 642 | Feldwisch Linnea | 2003 | TYRESÖ SS | BL5203 | 25 m | 44.23 | |
47 | 649 | Lundwall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 25 m | 44.56 | |
48 | 637 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 44.69 | |
49 | 590 | Palmborg Astrid | 2003 | SALTSJÖB | BH0803 | 25 m | 44.81 | |
50 | 654 | Thoresson Lovisa | 2003 | TYRESÖ SS | AD4403 | 25 m | 45.19 | |
51 | 529 | Flygare Alicia | 2002 | LIDINGÖ SK | BF7202 | 25 m | 45.43 | |
52 | 614 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL5204 | 25 m | 45.83 | |
53 | 534 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 45.92 | |
54 | 499 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 46.68 | |
55 | 514 | Sjöberg Anna | 2005 | KANAANS SS | AH8605 | 25 m | 46.78 | |
56 | 643 | Förborgen Frida | 2004 | TYRESÖ SS | AK9204 | 25 m | 46.85 | |
57 | 512 | Serse Clara | 2004 | KANAANS SS | AU1404 | 25 m | 48.00 | |
58 | 588 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 48.33 | |
59 | 489 | Hjalt Klara | 2003 | GUSTAVSBER | BL4603 | 25 m | 49.15 | |
60 | 611 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 49.30 | |
61 | 527 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 51.27 | |
62 | 526 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 51.31 | |
63 | 579 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 25 m | 51.49 | |
64 | 484 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 51.87 | |
65 | 531 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | 53.90 | |
66 | 626 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 54.30 | |
67 | 564 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 54.50 | |
68 | 507 | Flink Möja | 2005 | KANAANS SS | AH9605 | 25 m | 54.92 | |
69 | 568 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 54.95 | |
70 | 597 | Strömberg Clara | 2004 | SALTSJÖB | AX2404 | 25 m | 56.23 | |
71 | 645 | Hedman Ebba | 2003 | TYRESÖ SS | BL3203 | 25 m | 56.34 | |
72 | 495 | Nordman Ethel | 2004 | GUSTAVSBER | AX1804 | 25 m | 1:09.80 | |
73 | 465 | Kantolouto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | ||
74 | 483 | Eriksson Ida | 2006 | GUSTAVSBER | AG6606 | 25 m | ||
75 | 516 | Sjöberg Lovisa | 2003 | KANAANS SS | BO0803 | 25 m | ||
76 | 528 | Fahlén Alice | 2003 | LIDINGÖ SK | BQ0203 | 25 m | ||
77 | 580 | Johnson Amalia | 2005 | SALTSJÖB | AQ6805 | 25 m | ||
78 | 583 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | ||
79 | 585 | Lindecrantz Jessica | 2006 | SALTSJÖB | AH1206 | 25 m | ||
80 | 586 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 25 m | ||
81 | 591 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | ||
82 | 595 | Schmidt Cornelia | 2003 | SALTSJÖB | BQ6403 | 25 m | ||
83 | 599 | Svensson Lova | 2007 | SALTSJÖB | AB6807 | 25 m | ||
84 | 640 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | TYRESÖ SS | AQ8605 | 25 m | ||
85 | 652 | Söderlind Alicia | 2005 | TYRESÖ SS | AQ5805 | 25 m | ||
86 | 656 | Wallman Frida | 2005 | TYRESÖ SS | AQ6405 | 25 m | ||
87 | 663 | Hojlas Amna | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BS2602 | 25 m | ||
88 | 668 | Svensson Anna | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | BQ6203 | 25 m | ||
89 | 669 | Söderberg Emma | 2005 | ÄLVSJÖ AIK | AQ8405 | 25 m | ||
90 | 673 | Watz Felicia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | BJ7202 | 25 m | ||
91 | 685 | Perzanowski Sörensen Alva | 2003 | ÖSMO SS | BP3603 | 25 m | ||
92 | 693 | Andreasson Ruth | 2003 | GUSTAVSBER | BQ0603 | 25 m | EFT | |
Gren 28, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 682 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 32.00 | |
2 | 619 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 33.33 | |
3 | 623 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 33.92 | |
4 | 641 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 33.94 | |
5 | 584 | Kristiansson Erik | 2002 | SALTSJÖB | AB1502 | 50 m | 34.50 | |
6 | 676 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 35.54 | |
7 | 530 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 35.74 | |
8 | 686 | Plavans Henry | 2005 | ÖSMO SS | AB6105 | 25 m | 35.87 | |
9 | 612 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 35.93 | |
10 | 646 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 25 m | 37.44 | |
11 | 544 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 38.64 | |
12 | 563 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 38.74 | |
13 | 661 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 39.71 | |
14 | 617 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 40.72 | |
15 | 644 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 41.09 | |
16 | 625 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 41.15 | |
17 | 575 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 41.57 | |
18 | 593 | Petré Totte | 2002 | SALTSJÖB | AM4702 | 25 m | 41.76 | |
19 | 609 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 42.00 | |
20 | 594 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJÖB | AM3702 | 25 m | 42.20 | |
21 | 501 | Windisch Leo | 2003 | GUSTAVSBER | AJ2703 | 25 m | 42.61 | |
22 | 610 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 42.63 | |
23 | 589 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 43.12 | |
24 | 538 | Olivecrona Wilhelm | 2002 | LIDINGÖ SK | AP5302 | 25 m | 43.23 | |
25 | 638 | Berg Malte | 2003 | TYRESÖ SS | AS4903 | 25 m | 43.83 | |
26 | 498 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 45.28 | |
27 | 482 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 46.07 | |
28 | 494 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 46.13 | |
29 | 480 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 46.73 | |
30 | 567 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 46.93 | |
31 | 485 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 47.17 | |
32 | 613 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 48.53 | |
33 | 479 | Ahmad Victor | 2003 | GUSTAVSBER | AL9903 | 25 m | 50.77 | |
34 | 500 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 51.55 | |
35 | 487 | Hagelberg Isac | 2002 | GUSTAVSBER | AU6902 | 25 m | 53.09 | |
36 | 630 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | 58.67 | |
37 | 461 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | ||
38 | 492 | Liljedahl Ludde | 2003 | GUSTAVSBER | AR9903 | 25 m | ||
39 | 576 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | ||
40 | 639 | Berggren Alexander | 2004 | TYRESÖ SS | AO9304 | 25 m | ||
41 | 658 | Aase Teo | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT6303 | 25 m | ||
42 | 662 | Fjellström Lukas | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AT4303 | 25 m | ||
43 | 696 | Dazdareviz Demir | 2003 | SALTSJÖB | AM0303 | 25 m | 43.67 | EFT |
Gren 29, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 629 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:20.02 | |
2 | 620 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:21.59 | |
3 | 616 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:22.70 | |
4 | 543 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 1:24.96 | |
5 | 462 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:26.09 | |
6 | 573 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:26.34 | |
7 | 678 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 25 m | 1:26.51 | |
8 | 627 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:29.37 | |
9 | 631 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:32.72 | |
10 | 618 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:33.40 | |
11 | 561 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 1:33.50 | |
12 | 560 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:34.94 | |
13 | 624 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:35.77 | |
14 | 473 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:37.98 | |
15 | 565 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 25 m | 1:39.45 | |
16 | 677 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:39.49 | |
17 | 592 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:39.95 | |
18 | 679 | Hartell Alice | 2002 | ÖSMO SS | AJ9402 | 25 m | 1:39.99 | |
19 | 497 | Saluveer Heidi | 2003 | GUSTAVSBER | AM5303 | 25 m | 1:41.82 | |
20 | 542 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 1:43.54 | |
21 | 657 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:43.64 | |
22 | 651 | Sandberg Tilda | 2002 | TYRESÖ SS | BB0402 | 25 m | 1:43.69 | |
23 | 621 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 1:44.08 | |
24 | 628 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:45.48 | |
25 | 615 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | 1:45.79 | |
26 | 506 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 25 m | 1:45.93 | |
27 | 648 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 1:46.15 | |
28 | 650 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:46.73 | |
29 | 481 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 1:47.68 | |
30 | 491 | Kocsis Alexandra | 2004 | GUSTAVSBER | AI9404 | 25 m | 1:51.45 | |
31 | 649 | Lundwall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 25 m | 1:53.47 | |
32 | 683 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 1:53.86 | |
33 | 614 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL5204 | 25 m | 1:54.74 | |
34 | 536 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 1:56.70 | |
35 | 611 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 2:07.92 | |
36 | 499 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 2:17.13 | |
37 | 486 | Gustafsson Alva | 2004 | GUSTAVSBER | AR7204 | 25 m | ||
38 | 489 | Hjalt Klara | 2003 | GUSTAVSBER | BL4603 | 25 m | ||
39 | 510 | pettersson ester | 2005 | KANAANS SS | AD6405 | 25 m | ||
40 | 511 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 25 m | ||
41 | 522 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | ||
42 | 523 | Berglund Andrea | 2004 | LIDINGÖ SK | AG9804 | 25 m | ||
43 | 531 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | ||
44 | 534 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | ||
45 | 588 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | ||
46 | 622 | Müller Vilma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV7802 | 25 m | ||
47 | 626 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | ||
48 | 637 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | ||
49 | 655 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | ||
50 | 685 | Perzanowski Sörensen Alva | 2003 | ÖSMO SS | BP3603 | 25 m | ||
Gren 30, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 682 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 1:24.62 | |
2 | 623 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:24.63 | |
3 | 619 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:26.60 | |
4 | 641 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:33.34 | |
5 | 676 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 1:35.22 | |
6 | 612 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:37.32 | |
7 | 625 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:40.63 | |
8 | 617 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 1:41.70 | |
9 | 661 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 1:42.58 | |
10 | 544 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 1:44.18 | |
11 | 563 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 1:47.50 | |
12 | 609 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 1:51.91 | |
13 | 610 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 2:06.82 | |
14 | 498 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 2:11.22 | |
15 | 461 | Esbjörnsson Juan | 2002 | BOTK-RÖNN | AQ6902 | 25 m | ||
16 | 482 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | ||
17 | 494 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | ||
18 | 594 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJÖB | AM3702 | 25 m | ||
19 | 630 | Welin-Berger Simon | 2006 | SÖDERTÄLJE | AB6306 | 25 m | ||
20 | 646 | Johem Alexander | 2002 | TYRESÖ SS | AF6502 | 25 m | ||
21 | 686 | Plavans Henry | 2005 | ÖSMO SS | AB6105 | 25 m | ||
22 | 696 | Dazdareviz Demir | 2003 | SALTSJÖB | AM0303 | 25 m | EFT | |
Gren 31, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 633 | Södertälje Damer Lag 1 | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 2:11.64 | ||
2 | 601 | Saltsjöb Damer 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:24.50 | ||
3 | 632 | Södertälje Damer [2002] | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 2:33.83 | ||
4 | 602 | Saltsjöb Damer 2 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:51.47 | ||
5 | 634 | Södertälje Damer Lag 3 | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 3:12.24 | ||
6 | 603 | Saltsjöb Damer 3 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 3:35.59 | ||
7 | 521 | Kanaans SS Damer [2002] | 2002 | KANAANS SS | 25 m | |||
8 | 547 | Lidingö SK 1 Damer [2002] | 2002 | LIDINGÖ SK | 25 m | |||
9 | 548 | Lidingö SK 2 Damer [2002] | 2002 | LIDINGÖ SK | 25 m | |||
10 | 604 | Saltsjöb Damer 4 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | |||
11 | 691 | Gustavsberg Lag-D | 2002 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
12 | 692 | Lidingö SK Damer 3 | 2002 | LIDINGÖ SK | 25 m | |||
13 | 698 | Tyresö SS Damer Lag 1 | 2003 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:40.41 | EFT | |
14 | 699 | Tyresö SS Damer Lag 2 | 2003 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:55.56 | EFT | |
15 | 700 | Tyresö SS Damer Lag 3 | 2004 | TYRESÖ SS | 25 m | EFT | ||
16 | 704 | Älvsjö AIK Damer [2002] | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | 25 m | EFT | ||
Gren 32, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 635 | Södertälje Herrar Lag 1 | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 2:23.90 | ||
2 | 606 | Saltsjöb Herrar 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:36.57 | ||
3 | 636 | Södertälje Herrar Lag 2 | 2002 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 2:54.31 | ||
4 | 502 | Gustavsber Herrar Medely1 | 2014 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
5 | 607 | Saltsjöb Herrar 2 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | |||
6 | 701 | Tyresö SS Herrar | 2002 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:36.30 | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 16 oktober 2014 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening | Utskriftstid | 21:25 |