|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SIF Simning |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 25m Bröstsim Mixed 9 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minna Olsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikita Arbinger |
2011 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
29.87 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 10-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kristiansson |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Maria Olympia Rosenqvi |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
46.84 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
47.19 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
47.91 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elvira Hilbers Larsen |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
48.66 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Selma Edwall |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
48.70 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karina Kurbanova |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
50.90 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
50.97 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Beatrice Nilsson |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
52.22 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
54.41 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Moa Olsson |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
54.79 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lilly hilbers larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:13.65 |
+31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 13-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filippa Neuman |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
42.25 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
43.54 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Midby |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
44.04 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
44.09 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ebba Carlsson |
2005 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
47.91 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 10-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
50.69 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Philip Norling |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
53.57 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wilhelm Dahlen |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
55.26 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nils Ekroth |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:00.16 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 13-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frans Willquist |
2005 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivan Hvenmark |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
51.40 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oliver Timm |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
55.09 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 25m Frisim Mixed 9 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minna Olsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikita Arbinger |
2011 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
30.78 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 10-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kristiansson |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Maria Olympia Rosenqvi |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
35.69 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
35.75 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Selma Edwall |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
38.11 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
38.28 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Karina Kurbanova |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
40.22 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liv Hilbers Larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
44.07 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
44.22 |
+13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
44.50 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Beatrice Nilsson |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
45.41 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
lydia hilbers larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
45.47 |
+14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Moa Olsson |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
46.09 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ranya Abdelkader |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
51.50 |
+20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lilly hilbers larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
1:02.31 |
+31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filippa Neuman |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
31.42 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
32.09 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
33.00 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
33.22 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Midby |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
33.93 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ebba Carlsson |
2005 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
36.65 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:47:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Herrar 10-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
36.78 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Philip Norling |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
39.00 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wilhelm Dahlen |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
45.75 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:48:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Herrar 13-998 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Altman |
1998 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kaj Gradevik |
1971 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
27.31 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Neuman |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
27.78 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elias Gipperth |
2000 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
28.37 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sahel Moshref |
2001 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
29.32 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Magnus Du Rietz |
1969 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
29.53 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Björn Modee |
1964 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
30.12 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frans Willquist |
2005 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
30.53 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gustav Dahlberg |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
31.55 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ivan Hvenmark |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
38.02 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oliver Timm |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
40.03 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristian Sörefelt |
1970 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:48:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 4x25m Frisim Mixed Alla åldrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
|
FINA |
|
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
1 |
|
WHS |
41 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Neuman |
2002 |
AI2302 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Dahlberg |
2002 |
AQ4502 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vladimir Ristic |
1978 |
|
|
52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sahel Moshref |
2001 |
AR1501 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Los Gradevikos + 1 |
48 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
54.28 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Kaj Gradevik |
1971 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Gradevik |
1975 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Kristiansson |
2007 |
AB5807 |
|
54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
STC |
50 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
56.26 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magnus Du Rietz |
1969 |
AA9569 |
|
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
OEMF |
0 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
59.49 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kak-tussarna |
46 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:03.31 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
Anna Maria Olympia Rosenqvist |
2008 |
AD0608 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peeter Kinnunen |
1973 |
|
|
1:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
AG9609 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Skumtomtarna |
15 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:05.06 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
Laura Midby |
2006 |
AG9806 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilhelm Dahlen |
2008 |
AI3708 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
|
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Dahlen |
2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Norling |
50 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:12.00 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
Philip Norling |
2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrik Norling |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils X |
2011 |
|
|
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Norling |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IKEA |
50 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:13.09 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
AM9208 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karina Kurbanova |
2007 |
BF3407 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anders Hedqvist |
1969 |
AC0369 |
|
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Moshref |
2008 |
AM2408 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Selmakatten |
12 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:16.62 |
+24.55 |
|
|
|
|
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
AN8707 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Madelen Eneskjöld |
2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eje Eneskjöld |
2010 |
|
|
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anders Eneskjöld |
2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Skitungarna |
49 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
1:26.09 |
+34.02 |
|
|
|
|
|
lydia hilbers larsen |
2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minna Olsson |
2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilly hilbers larsen |
2009 |
|
|
1:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonatan Larsen |
1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-12-15 18:48:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-15 19:02:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|